• Свеж
Зборувајќи Маси Навистина Самовила Хартија Салфетки за Роденден Или Чај Партија, Разнобојни
zoom_in

Зборувајќи Маси Навистина Самовила Хартија Салфетки за Роденден Или Чај Партија, Разнобојни

DEN 97.60

Стока
check Во продавницата

Пакување Од 20 навистина салфетки од самовила хартија-33см х 33см Необичен цветен дизајн од бајките во елегантна боја. Секоја функција пријателски самовила, пеперутки и деликатни цвеќиња. Дел Од навистина самовила партија се движат Од Зборуваат Маси. Измешајте и усогласете го опсегот за да завршите неверојатен изглед. Магична и убава колекција на врвни квалитетни садови за бајки и украси за забави. Идеален за чудна роденденска забава, туш за бебиња, детска чајна забава, крштевка или прослава.

Поврзани производи..