• Свеж
Хканлре Роуз Притиснете На Ноктите Средни Лажни Квадратни Нокти Аниме Целосна Корица Панк Лажни Нокти ЗА Жени И Девојки 24 ПАРЧИЊА
zoom_in

Хканлре Роуз Притиснете На Ноктите Средни Лажни Квадратни Нокти Аниме Целосна Корица Панк Лажни Нокти ЗА Жени И Девојки 24 ПАРЧИЊА

DEN 143.84

Стока
check Во продавницата

Ноктите со средна преса се изработени од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Немаат токсичен, немаат мирис, се еколошки и нема да ви наштетат на рацете Пресата за црни нокти има 24 парчиња нокти со различна големина/12сет, големина на прст што е совршена за повеќето луѓе. Лажни нокти со среден градиент можат да носат На Матурска, Забава, Состаноци, Свадба или секоја одлична пригода, убав подарок за жени и девојки. Притиснете на лажни нокти со дизајн може да ве натера да добиете уникатни, убави и забавни маникир за неколку минути, наместо да чекате во ред во салоните за нокти. Пакетот вклучува : една лента за триење, 36 желе гелови. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и да ве задоволиме. Користете лепак за притискање на ноктите да трае подолго Како да се користи 1. Користете триење за полирање на ноктите, ексфолирајте ја површината, исплакнете и одржувајте ги ноктите чисти и суви. Изберете го парчето за нокти со вистинска големина и користете го лепилото за желе од Хканлре. Притиснете ги лажните нокти на сопствените нокти и држете ги 30 секунди. Исечете според обликот и должината на печатот на ноктот што го сакате. Како да ги отстраните Потопете ги ноктите во топла вода и нежно излупете ги претходно залепените нокти од страна По Неколку минути Забелешка Бидејќи секој дисплеј е различен, производот може да има разлики во бојата, ве молиме не грижете се, ова е нормален феномен.

Поврзани производи..