• Свеж
Случај За Поттикне Само 11-Та Генерација 2022 Година-Ултра Тенок Издржлив Случај
zoom_in

Случај За Поттикне Само 11-Та Генерација 2022 Година-Ултра Тенок Издржлив Случај

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

●ЗАБЕЛЕШКА●Само за 6" Поттикне 11-Та Генерација 2022 Модел Бр Ве молиме љубезно потврдете го бројот на моделот на задниот дел од Вашиот е-читач пред да го купите случајот. Нема да одговара На Поттикне Хартија Бела Или Други Поттикне е-читачи. ①Материјал е Изработен од висококвалитетно СТП и водоотпорен и лесен за чистење. Внатрешноста на КОМПЈУТЕРОТ отпорна на гребење додава тактилна удобност и дополнителен слој на заштита. ●ПОГОЛЕМА ЗАШТИТА●лесното и издржливо куќиште за покривање на обвивката на компјутерот го штити Вашиот Поттикне е-читач 2022 од шок. Мекиот микрофибер без гребење додава удобност и дополнителен слој на заштита. ●Премиум Стп Заштита-Овој стилски и шарен случај за Читателите На Поттикне 11-Та Генерација е направен со висококвалитетен СТП кој нуди издржлива заштита од гребнатини, нечистотија, гребнатини, прскање вода и оштетување од удари. ●Внимателна Идеја За Подарок За Читателите ● нашиот случај 2022 е паметен избор за подарок за секој што сака да чита, особено за патниците кои никогаш не ги оставаат своите дигитални книги зад себе.Компактен случај дизајниран за Ослободување На Поттикне 11-Та Генерација 2022 година.C2 V2 L3) случајот штити од секојдневна траума и ја комбинира таа заштита без додавање на големо.Ултра тенок лесен заштитен тврд грб со синтетички врвен квалитет ; внатрешна обвивка од велур Од Микро влакна за да го заштитите вашиот уред од гребнатини и гребнатини и додава дополнителен слој на заштита и удобност3.

Поврзани производи..