• Свеж
Спортнер Зајакнувач На Зглобот и 1 килограми Секоја Рачна Тежина
zoom_in

Спортнер Зајакнувач На Зглобот и 1 килограми Секоја Рачна Тежина

DEN 447.84

Стока
check Во продавницата

ЗАЈАКНУВАЊЕ НА МУСКУЛИТЕ : овој вежбач за зглоб е дизајниран да ја подобри силата, моќноста и брзината во зглобовите, прстите и подлактиците МИНИМАЛНАТА НАПНАТОСТ е околу 8 килограми, што е идеално за спортисти, спортисти, фитнес ентузијасти, професионалци, алпинисти, голфери и тенисери. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН : Изведете редовни и обратни кадрици на зглобот со прилагодлива подлога за стабилизатор, вклучена инструкција. ПРОБАЈТЕ ГО СО МИНИМАЛНА НАПНАТОСТ ЗА ПРВ ПАТ ЗА УПОТРЕБА. КВАЛИТЕТ И УДОБНОСТ : овој зајакнувач на зглобот е направен со тешки пружини од јаглероден челик и дебела подлога за стабилизатор на пена од 10мм (во споредба со 6мм) за дополнителна удобност и перница. Designономски Дизајн : Часовите поминати во вежбање може да земат данок на вашите раце. Сега, добијте удобен, ergономски стисок и држете ги рацете од замор по неколку часа вежбање, бидејќи тежините На спортските раце може да се пофалат со соодветна големина и дијаметар. Дизајниран со Патент : за да направите расклопување и чистење на ветре, нашите преносни тегови за раце се дизајнирани со патенти, што ви носи поздраво и поудобно искуство за вежбање. Спортнер Зајакнувач На Зглобот Вежбач На Подлактица Тренер За Сила На Развивач На Раце За Спортисти, Фитнес Ентузијасти, Професионалци се здружуваат Со Спортски Комплет За Тежина На Рацете, Тегови за Одење од 2 (По 1 килограми) Меки Комплети За Тежина На Гира За Жени Мажи Со Гира за Одење Со Ремен За Џогирање Трчање Физикална Терапија аеробик.

Поврзани производи..