• Свеж
Сизикато Чист Бел Порцелан Во Форма На Птица Лесно Истурете Сос Од Сос Крем Стомна. 5 Мл
zoom_in

Сизикато Чист Бел Порцелан Во Форма На Птица Лесно Истурете Сос Од Сос Крем Стомна. 5 Мл

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Материјал : висококвалитетен порцелан Должина : 7 инчи, висина : 2,5 инчи, капацитет : 5 унци. Лесен за употреба, издржлив и лесен за чистење. Идеален стомна за сервирање за стек, десерт, леб. Машината за миење садови и стерилизаторот се безбедни. Сизикато Чист Бел Порцелан Во Форма На Птица Лесно Истурете Сос Од Сос Крем Стомна.

Поврзани производи..