• Свеж
Бнегув Силиконски Часовник За Гармин Претходник 245 245М 645 Часовник Ремен Нараквица За Гармин Вивоактивен 3 Часовник
zoom_in

Бнегув Силиконски Часовник За Гармин Претходник 245 245М 645 Часовник Ремен Нараквица За Гармин Вивоактивен 3 Часовник

DEN 420.16

Стока
check Во продавницата

Специјален дизајниран конектор, лента За зглоб Со Брзо ослободување Изработени Од Врвен Силикон, мека и удобна облека. Класичен нерѓосувачки челик тока. За Гармин Претходник 245 245м 645 Часовник. За Garmin Garmin Vivoactive 3 Часовник. Вклучен пакет : 1* рачен зглоб (Часовникот не е вклучен).

Поврзани производи..