• Свеж
Гел За Полирање Дизајн На Нокти Алатки За Сликање Со Пенкало Уметничко Пенкало За Акрилна Апликација САЛОН САМ Ноктите ДОМА Ноктите Молив Стампер
zoom_in

Гел За Полирање Дизајн На Нокти Алатки За Сликање Со Пенкало Уметничко Пенкало За Акрилна Апликација САЛОН САМ Ноктите ДОМА Ноктите

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Висококвалитетни Материјали-Пенкалото за лак Е Изработено од Висококвалитетни Природни Материјали, Лесно Се Нанесува на Ноктите, Нема Да Ги Оштети Ноктите, Лакот Се Суши Побрзо, А Ефектот Е Подолг Пенкало Специјално Дизајнирано За Нокти. Нашето Пенкало За Цртање Нокти Може Лесно И Сликарство, Идеално За Правење Точки, Апстрактни Линии, Ленти, Фин Цртеж, Сликање Цвеќиња И Разни Модели На Нокти, Со Што Ќе Се Ослободите Од Единечни И Грозни Нокти, Да Ги Направите Вашите Нокти Поубави И Шармантни. Забелешка : Пенкалата Што Ќе се Користат Со Горниот Слој за лак,дури и Ако Цртежот Е Погрешен, Не Грижете се за Тоа,избришете го со . Додека Цртежот не Заврши, Горниот Слој на Лакот Може Да се Нанесе На Сликата По сушење На Воздухот. Треба Да Ја Покриете Капачето По Употреба На Пенкалото Од Сушење. Ако Сакате Да Влезете Во Доброто На Вашата Девојка Овој Божиќ, Подароци За Денот На Вљубените Или Роденден, Изненадете Ги Со Ова Пенкало за лак И Покажете Им Дека Размислувате за нив!. Гел Полирање Дизајн На Нокти Алатки За Сликање Со Пенкало Уметничко Пенкало За Акрилна Апликација САЛОН САМ Нокти ДОМА Молив За Нокти Стампергел Полирање Дизајн На Нокти Алатки За Сликање Со Пенкало Уметничко Пенкало ЗА Акрилна Апликација САЛОН САМ Нокти Дома Материјал : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Поврзани производи..