• Свеж
Американски Честитки Златна Фолија Декоративна Хартија, Чај И Златни Ленти, Средни
zoom_in

Американски Честитки Златна Фолија Декоративна Хартија, Чај И Златни Ленти, Средни

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

1 торба за подароци; мерки 10 во Торбата за подароци може да собере предмети како книга, плишани животни или облека. Оваа средна торба за подароци содржи златни ленти од фолија на позадина од чај со ознака за подарок што се сече и рачки од златен кабел. Подарок торба карактеристики злато кабел рачки. Совршен за секоја пригода како што се родендени, празници или прослави. Споделете стилска презентација за подароци со некој посебен! оваа средна торба за подароци содржи златни Ленти од фолија на позадина од Чај со ознака за подарок што се сече и цврсти рачки од златен кабел. Кога е отворена, Оваа средна торба за подароци е совршена за завиткување на различни предмети за подароци, како облека и додатоци, електроника и подароци со чудна форма. Спарете со шарена ткивна хартија и лакови (продадени одделно) за празничен завршен допир. Овој разноврсен дизајн на торба може да се користи за прослава на родендени, денот на мајката, празници, тушеви, свадби и секоја важна пригода!.

Поврзани производи..