• Свеж
Бомусу Проектор Фарови Собранието Пар за 2011-2014 Доџ Полнач R/T Извршување SRT8 SXT Плус, Замена На Главата Светилка, Јасна Леќа
zoom_in

Бомусу Проектор Фарови Собранието Пар за 2011-2014 Доџ Полнач R/T Извршување SRT8 SXT Плус, Замена На Главата Светилка, Јасна Леќа

DEN 5599.84

Стока
check Во продавницата

2011-2014 Затајување Полнач (R/T, Извршување, SRT8, SXT, SXT Плус) Освен 2012 доџ полнач СЕ. 57010411АЕ, 57010413АД, 57010412АД, 57010412АБ, 209200001. CH2502232, CH2503232. ? ДИРЕКТНО ВКЛОПУВАЊЕ : 2011-2014 Затајување Полнач R/T, Извршување, SRT8, SXT, SXT Плус. (освен 2012 полнач се). ? Информации за размена на делови : 57010411АЕ, 57010413АД, 57010412АД, 57010412АБ, 209200001. Делови линк # : CH2502232, CH2503232. ? ПРИКЛУЧОК И ИГРА : ПРЕДВОДЕНИОТ фар е дизајниран да биде инсталиран на ист начин како и оригиналната светлина. Се препорачува професионална инсталација. ? СУПЕР СВЕТЛА : објективот со Двоен зрак има добар пренос, висока цврстина и ОТПОРЕН НА УВ. Супериорен материјал за посветла и потрајни. ? 100% ЗАДОВОЛСТВО : 1-годишна гаранција. Висококвалитетен АБС и компјутер материјал. ИП67 водоотпорен спречува влага да влезе во внатрешноста на фаровите за подолг работен век.

Поврзани производи..