• Свеж
Комплет за лажни Нокти Акрилни Нокти Жени: Капки Вода Јасни Совети За Нокти За Жени Сам Француски Врв Притиснете На Ноктите, Кратки Материјали За Нокти За Комплет З?
zoom_in

Комплет за лажни Нокти Акрилни Нокти Жени: Капки Вода Јасни Совети За Нокти За Жени Сам Француски Врв Притиснете На Ноктите, Кратки

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Комплет За Нокти Акрилен Комплет : 312 парчиња замрзнати кратки капки вода совети за нокти се достапни во 15 различни големини за да се осигурате дека тие одговараат на сите ваши нокти Потенки, подобро се вклопуваат во ноктите. Флексибилни Совети За Нокти : акрилниот комплет за нокти е изработен од висококвалитетен материјал за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, висока транспарентност, добар сјај, против кршење, за разлика од СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ што лесно се витка и оштетува. Складирање на есеј : акрилните совети се чуваат во цврста пластична кутија што добро го штити комплетот за лажни нокти, а чистите лажни нокти се организирани на дрво за лесно складирање и пристап. Лесно За Лепење : замрзнатиот дел на чистиот печат на ноктите ги зајакнува вештачките нокти за да се залепи на лепилото и природно да одговара на површината на ноктите, не е лесно да падне. Професионални акрилни материјали за нокти : Направете персонализирана модна уметност за нокти, лесно креирајте салонски ефекти за нокти! Совршен за салони за нокти и самостојна уметност за нокти дома, направете различни теми за Ноќта На Вештерките, Божиќ, забави и состаноци во секое време!.

Поврзани производи..