• Свеж
4 бои сјајни нокти уметнички секвенци, неправилна стаклена хартија срце Ирсиентен искрив нокти украси за дизајни за маникир за полски гел за DIY
zoom_in

4 бои сјајни нокти уметнички секвенци, неправилна стаклена хартија срце Ирсиентен искрив нокти украси за дизајни за маникир за полски гел

DEN 159.84

Стока
check Во продавницата

Имајте 4 различни бои, можете да изберете различни бои за да ги украсите ноктите, кои можат да го украсат сјајот и да создадат низа зачудувачки дизајни за уметност на ноктите Понекогаш тие ќе покажат една од една вид бои под светлината за осветлување. Безбедносен материјал : Безбеден, еколошки, незагадувачки и безопасен. Тие нема да предизвикаат оштетување на кожата, дури и чувствителна кожа. Подарок за декорација на уметноста на ноктите : Добар подарок за вашите негувани или пријатели. Секвенците за налепници на сјајот се најдобри за природни или вештачки нокти. И може да се меша со сите лакови за нокти на УВ, натопи во прав и целиот прав за нокти. Широко користена : Оваа модерна ултра-тенка сјајна украс за уметност на ноктите е многу погодна за 3Д уметност на ноктите, сјајна уметност за нокти, уметност и занаети, украси за одмор, лице, тело, нокти, случаи на мобилни телефони, картички за покани и сл. Имајте 4 различни бои , можете да изберете различни бои за да ги украсите ноктите, кои можат да го украсат сјајот и да создадат низа зачудувачки дизајни за уметност на ноктите. Понекогаш тие ќе покажат една од една вид бои под светлината за осветлување. Безбедносен материјал : Безбеден, еколошки, незагадувачки и безопасен. Тие нема да предизвикаат оштетување на кожата, дури и чувствителна кожа. Подарок за декорација на уметноста на ноктите : Добар подарок за вашите негувани или пријатели. Секвенците за налепници на сјајот се најдобри за природни или вештачки нокти. И може да се меша со сите лакови за нокти на УВ, натопи во прав и целиот прав за нокти. Широко користена : Оваа модерна ултра-тенка сјајна украс за уметност на ноктите е многу погодна за 3Д уметност за нокти, сјајна уметност за нокти, уметност и занаетчиство, украси за одмор, лице, тело, нокти, случаи на мобилни телефони, картички за покани и сл.

4 Bag. :
Net Weight:
5g.

Поврзани производи..