• Свеж
Алера ALESW503624BA WIRE SHALLIGL KIT, четири полица, 36W X 24D X 72H, црн антрацит
zoom_in

Алера ALESW503624BA WIRE SHALLIGL KIT, четири полица, 36W X 24D X 72H, црн антрацит

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Идеално решение за складирање за вашите тешки барања за складирање Црниот антрацит финиш е Национална санитарна фондација (NSF) овластена за влажни и суви околини. Отворен дизајн што овозможува циркулација на воздухот. Дизајнот на Snap заедно се собира за неколку минути. Може да се постави како четиристепен единечен решетка или како две двостепени лавици за да се задоволат специфичните потреби. Идеално решение за складирање за индустриска, комерцијална и ресторанска употреба. Црниот антрацит финиш е Национална санитарна фондација (NSF) овластена за влажни и суви околини. Може да се користи во апликации за замрзнување и вклучува отворен дизајн што овозможува циркулација на воздухот. Дизајнот на Snap заедно се собира за неколку минути. Може да се постави како четиристепен единечен решетка или како две двостепени лавици за да се задоволат специфичните потреби.

Поврзани производи..