• Свеж
Куки за вшмукување чаши од Aweshock, куки со тешки должнички за бања и кујна, моќно вшмукување од 2,8 инчи супер голема големина
zoom_in

Куки за вшмукување чаши од Aweshock, куки со тешки должнички за бања и кујна, моќно вшмукување од 2,8 инчи супер голема големина

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Држачот на Lofah за туш може да се користи за туш, висечки тоалети, крпи за бања Исто така, добро за материјали за кујни , тава, лажица за готвење и направете добра работа за висечки клучеви, украси, ленти за банер, облека, итн. Добри водоотпорни и изобилни перформанси, вода и масло немаат ефект врз нашите куки за туширање. За да се постигнат најдобри резултати, температурата на површината на контакт треба да се одржи над 40 степени Фаренхајт.

Поврзани производи..