• Свеж
Цели 10 компјутери со голема монтажа на дупката за монтирање со големина од 12мм, обложени месинг на месинг, висока рамна глава, отворање на рамна глава и затворање на
zoom_in

Цели 10 компјутери со голема монтажа на дупката за монтирање со големина од 12мм, обложени месинг на месинг, висока рамна глава, отворање

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Напон : 6 VDC Материјал : легура. Карактеристики : Ресетибилно. Број на модел : M12-H11 J. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Материјал : легура. Карактеристики : Ресетибилно. Број на модел : M12-H11 J. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Цели 10 компјутери многу монтирање на дупката со големина од 12мм никел обложен месинг копче за притискање на копчето Висока рамна глава отворање и затворање на функцијата за ресетирање. Имаме многу видови на прекинувачи, а има и некои параметри, исто така, можат да бидат DIY, доколку ви требаат, ве молиме испратете го Месито нас. CCCORIGIN : Тип на копно за чинаим : прекинувачи.

Поврзани производи..