• Свеж
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0.
zoom_in

Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0.

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна опрема, играчки, косилки за трева, итн Површински третман : Позрачје со бел цинк. Дијаметар на жица : 0,9 мм. Надворешен дијаметар : 8мм. Суштински хардвер за разни поправка и одржување, како што се : велосипеди, брави, автомобилски, пластика, електроника, хардвер, прекинувачи, тела, калапи, играчки, итн. Апликација : Компресија пролетна челична жица пролетта се користи за сè, од домашни уреди до мотор Опрема, играчки, косилки за тревници, итн. Површински третман : Позрачје со бел цинк. Дијаметар на жица : 0,9 мм. Надворешен дијаметар : 8мм. Суштински хардвер за разни поправка и одржување, како што се : велосипеди, брави, автомобилски производи, пластика, електроника, хардвер, прекинувачи, тела, калапи, играчки, итн. Има добри перформанси и услуги за услуги. , карактеристики висока еластичност и добра прецизност, инсталирана мала големина и генерираат силна сила.Модел : Тензија Пролетматеријал : Третман на пролетна челична површина : Бел цинк Позрачје Дијаметар на жица : 0,9мм Надворешен дијаметар : 8mmsize : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x Dealge.g : 0,9 x8x45mm; значи дијаметар на жица = 0. Надворешен дијаметар од 9мм = должина од 8мм = 45mmif Имате какви било проблеми со купените, ве молиме контактирајте не навреме за да се осигурате дека сте задоволни.

Поврзани производи..