• Свеж
UXCELL A13111300UX1107 10 ПЦС 11 мм женска нишка водоотпорен прекинувач за прекин на гумената обвивка
zoom_in

UXCELL A13111300UX1107 10 ПЦС 11 мм женска нишка водоотпорен прекинувач за прекин на гумената обвивка

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Име на производот : покривање на прекинувачот за прекинување; Дијаметар на навојна дупка : 11мм/ 7/16 " Целокупна големина : 2,1 x 2,5см/ 0,8" x 1 "(d*H); Материјал : гума, пластична навојна дупка Дијаметар : 11мм/ 7/ 16 ". Севкупна големина : 2,1 x 2,5 см/0,8 "x 1" (d*H); Материјал : гума, пластика и метал. Нето тежина : 35g. Содржина на пакетот : капаци на прекинувачот за менување 10 x. Овие корици се дизајнирани за вашиот прекинувач за вклучување. Се одликува со гума и пластична конструкција и метална навој.

Поврзани производи..