• Свеж
Прицврстувачи за кревање на плочата Toyo-Intl, прицврстувачи на плочата 4400 bs, 2T вертикални прицврстувачи за кревање, отворање на вилицата до 1,3 инчи заварување на завар?
zoom_in

Прицврстувачи за кревање на плочата Toyo-Intl, прицврстувачи на плочата 4400 bs, 2T вертикални прицврстувачи за кревање, отворање на вилицата

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

1 * Вертикално стегање за кревање 1 * Сертификат за сообразност. 【2 T капацитет】- Климки за кревање, капацитет 2Т, отворање на вилицата до 1,3 '', голем дијаметар на метална метална метална може да носи разновидна дебелина на челична плоча. 【Висококвалитетна конструкција】- Прицврстувачот на плочата е изработена од јаглероден челик со цврстина, отпорност на влијание и отпорност на оксидација. Површината е мазна без пукнатини, и нема јаз во заварувањето на млазницата на стегачот, што е безбедно и издржливо. 【Безбедносен маханизам】-Подигнувањето на челичните плочи на вертикалните стеги има уред за само-заклучување, осигурувајќи дека стегите не се лизгаат. Брзина на стегање, висока ефикасност. 【Ротација од 180 °】- Вертикалното стегање на кревање усвојува ротирачки дизајн од 180 ° и е способен да претвори единечна плоча или член од хоризонтална во вертикална до хоризонтална преку лак од 180 степени. 【Широка апликација】- Стики за кревање на челични плочи е алатка што се користи за кревање на предмети од челична плоча, која е широко користена во бродоградилиштето, градилиштето, инженерството на патиштата и мостот и другите полиња. 【2 T капацитет】- Климки за кревање, капацитет 2Т, отворање на вилицата до 1,3 '', голем дијаметар на метална метална метална може да носи разновидна дебелина на челична плоча. 【Висококвалитетна конструкција】- Прицврстувачот на плочата е изработена од јаглероден челик со цврстина, отпорност на влијание и отпорност на оксидација. Површината е мазна без пукнатини, и нема јаз во заварувањето на млазницата на стегачот, што е безбедно и издржливо. 【Безбедносен маханизам】-Подигнувањето на челичните плочи на вертикалните стеги има уред за само-заклучување, осигурувајќи дека стегите не се лизгаат.

Поврзани производи..