• Свеж
Резервоар за кучиња сирена - Всушност, јас сум маица за кучиња сирена - графичка облека за кучиња
zoom_in

Резервоар за кучиња сирена - Всушност, јас сум маица за кучиња сирена - графичка облека за кучиња

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Материјал : полиестер Квалитетни материјали и соодветна големина : Облека за домашни миленици направена од квалитетни полиестерски материјали му овозможува на вашето куче да ужива во својата мекост и удобност. Резервоарот за кучиња сирена има 3 големини, ве молиме изберете соодветна големина според големината на вашето домашно милениче. Облечете го вашето домашно милениче во стил. Всушност, јас сум маица со сирена кучиња е дизајнирана и печатена во Калифорнија. Материјал : полиестер. Квалитетни материјали и соодветна големина : Облека за домашни миленици направена од квалитетни полиестерски материјали му овозможува на вашето куче да ужива во својата мекост и удобност. Резервоарот за кучиња сирена има 3 големини, ве молиме изберете соодветна големина според големината на вашето домашно милениче. Облечете го вашето домашно милениче во стил. Всушност, јас сум маица со сирена кучиња е дизајнирана и печатена во Калифорнија. Резервоарот за кучиња сирена е изработена од квалитетни полиестерски материјали и му овозможува на вашето куче да ужива во својата мекост и удобност. Всушност, јас сум маица со сирена кучиња е удобна, кул и дише. Дизајнот без манжетни го олеснува вашето домашно милениче да се движи наоколу, а тркалезната вратоврска има интимна еластичност, што може подобро да се грижи за вратот на миленичето.

Поврзани производи..