• Свеж
Англиски булдог винил прозорец Автоматски налепница
zoom_in

Англиски булдог винил прозорец Автоматски налепница

DEN 1200.00

Стока
check Во продавницата

Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Декалот е широк 5 „висок x 5,75“. Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето. Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално. Декалот е широк 5 „висок x 5,75“. Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето. Ова е декларација за умирање направена од високо квалитетен винил оценет за шест години. Тоа е лепило за лепило од сите временски услови што ќе остане пуштено низ сите временски услови, сонце и миење. Тој е дизајниран да се користи од надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Декларатот може да се отстрани, но нема да се користи после отстранување. Лесно се применува на : ❤ Windows ❤ i Pads ❤ лаптопи ❤ врзива ❤ лакирани тврдо дрво ❤ мазни wallsидови ❤ метални ❤ Алуминиумска апликација : Наменета за надворешна употреба.

Поврзани производи..