• Свеж
Fomiyes риби сечење керамички лебдечки риби вештачки аквариум риба лажна риба животен век што се движи риба украс 3 парчиња за риба резервоар за пејзаж декор стакло фи?
zoom_in

Fomiyes риби сечење керамички лебдечки риби вештачки аквариум риба лажна риба животен век што се движи риба украс 3 парчиња за риба

DEN 344.16

Стока
check Во продавницата

Додавање на личност и животна средина во резервоарот за риби Совршен за резервоар за риби, езерце и аквариум декор. Произведен од премија керамички материјал, живописен и убав изглед, декоративен и шик. Многу едноставна и лесна за грижа, правејќи го вашиот резервоар за риби полн со виталност. Lifelike и реален изглед, задоволен од вашите очи, ви донесе прекрасно расположение. Не претставува штета на вашите водни животни, ниту создава лошо влијание врз квалитетот на водата. Опис Сакате да купите украс за резервоар за риби? Ако да, можете да го земете предвид нашиот декор за аквариум за риби за симулација. Усвоен на премија керамички материјал, не е лесен за оштетување и. Може да помогне вашиот резервоар за риби да не изгледа монотоно. Карактеристики- Материјал : Керамика- Боја : А разновидна боја- големина : приближно 7,00х2.79in- произведен од премиум керамички материјал, живописен и убав изглед, декоративен и шик.- Додавање личност и животна средина на животната средина во аквариум. Совршено за резервоарот за риби, езерцето и аквариумот. Реалниот изглед, задоволен од вашите очи, ви донесе прекрасно расположение. Пакет, вклучувајќи 3 x керамички риби.

Поврзани производи..