• Свеж
Малата рака на рака исчезна трик за играчки алатки одблизу магично шоу реквизити стилски
zoom_in

Малата рака на рака исчезна трик за играчки алатки одблизу магично шоу реквизити стилски

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Карактеристики : Магични реквизити, лесни за употреба, еднократно, смешно Овој производ е збир на магични реквизити по име Мала рака. Тоа е еден вид алатка за магично шоу одблизу што ви помага да исчезнат монети или други метални мали предмети. Вежбајте повеќе со реквизитите и ги тера вашите пријатели да ги изненадат од овој магичен трик. Должина : 6см/2.36 (приближно) Внатрешен дијаметар : 1,6 см/0,63 (приближно). Материјал : Пластика. Изработена пластична, издржлива алатка која лесно се користи за секого. Услуга : Го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е наш приоритет, контактирајте не ако имате какво било прашање, ќе се обидеме да се потрудиме да решиме каков било проблем што ќе го сретнете. Карактеристики : Магични реквизити, лесни за употреба, еднократно, смешно. Овој производ е збир на магични реквизити по име Мала рака. Тоа е еден вид алатка за магично шоу одблизу што ви помага да исчезнат монети или други метални мали предмети. Вежбајте повеќе со реквизитите и ги тера вашите пријатели да ги изненадат од овој магичен трик. Должина : 6см/2.36 (приближно) Внатрешен дијаметар : 1,6 см/0,63 (приближно). Материјал : Пластика. Изработена пластична, издржлива алатка која лесно се користи за секого. Услуга : Го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е наш приоритет, контактирајте не ако имате какво било прашање, ќе се обидеме да се потрудиме да решиме каков било проблем што ќе го сретнете.

Поврзани производи..