• Свеж
N/A Европски керамички lубител птици Минијатурни фигурини занаети Фенг Шуи украси Дома за декорација Додатоци за свадбени подароци
zoom_in

N/A Европски керамички lубител птици Минијатурни фигурини занаети Фенг Шуи украси Дома за декорација Додатоци за свадбени подароци

DEN 143.84

Стока
check Во продавницата

Функција : простор за украсување, брак Електроплација на вакуум : Вселенски метал "" усвојува домашна напредна технологија за електропланирање на вакуум, заштита на животната средина и, без загадување, без зрачење, можете да го купите со доверба. Метална текстура : Светла боја, светла, метална текстура, без мирис, не-опаѓачка, не-деформација. Мода, едноставност и убавина, трајна комбинација на судир на сребрен елемент, го одзема и авангардниот стил, класичен разноврсен и прошетки на предната линија на модата. Сцена : Собата за седење, ТВ Арка, спална соба, канцеларија, свадба, Гарген. Функција : простор за украсување, брак. Електроплација на вакуум : Вселенски метал "" усвојува домашна напредна технологија за електропланирање на вакуум, заштита на животната средина и, без загадување, без зрачење, можете да го купите со доверба. Метална текстура : Светла боја, светла, метална текстура, без мирис, не-опаѓачка, не-деформација. Мода, едноставност и убавина, трајна комбинација на судир на сребрен елемент, го одзема и авангардниот стил, класичен разноврсен и прошетки на предната линија на модата. Сцена : Собата за седење, ТВ Арка, спална соба, канцеларија, свадба, Гарген. Име : overубовник Birds Color : Како шоу во Picture Material : Ceramic Package Вклучен : 1 Поставување : Погледнете во деталите : Седечката соба, ТВ Арк, спална соба, канцеларија, свадба, Гарген.

Поврзани производи..