• Свеж
4,5-30мм разнобојна силиконска гума со единечна жица чувар на калем гума заштитен прстен капачиња шуплива електрична жица гром -, боја: транспарентен)
zoom_in

4,5-30мм разнобојна силиконска гума со единечна жица чувар на калем гума заштитен прстен капачиња шуплива електрична жица гром

DEN 184.00

Стока
check Во продавницата

Големина : 13мм (4 парчиња), боја : транспарентен Сертификација : Ништо. Големина : 13мм (4 парчиња), боја : транспарентен. Сертификација : Ништо. Product Description Name:Wire Guard Coil Material:Silicone Rubber Temperature resistance:-40℃ to +250℃Colors:Grey / Transparent / White / Black Features:Corrosion resistance acid and alkali resistance Good temperature resistance Not easy to deform Long service life Explain:The dimensions in the specification options are all Димензијата на сликата , тоа е - големината на гумениот приклучок во дупката. Користете : може да се користи за дупки за навој и приклучување. Нотини : Поради различните ефекти на мониторот и светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ве молиме, дозволете 1-3 мм мерење на девијацијата поради Рачно мерење.ПАКЕНГ Вклучувајќи : како што покажуваат опциите.

Поврзани производи..