• Свеж
Vozehui опсези компатибилни со Fitbit Versa 4/ Fitbit Sense/ Versa 3/ Sense 2 Bands Women, Silicone замена на опсегот за Fitbit Sense/ Sense 2/ Versa 4/ Versa 3 Smartwatch Women Men
zoom_in

Vozehui опсези компатибилни со Fitbit Versa 4/ Fitbit Sense/ Versa 3/ Sense 2 Bands Women, Silicone замена на опсегот за Fitbit Sense/

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

? ★ (Само опсези за замена : Fitbit Versa 3/4 и Fitbit Sense/Sense 2 Smart Watch не е вклучен) ? 【Големина на зглобот】-Овој прилагодлив опсег одговара на зглобот 15,5-19см (6,1 инчи-7,48 инчи). Ве молиме kindубезно измерете го зглобот пред купувањето. Getе добиете извонредно искуство за носење. ❤ 【Карактеристики】-стабилно и уникатно. Бендот комбинира печатен шема за печатење на најновиот дизајн за да ја покаже вашата убавина префектура, Mutiple Colors ги задоволува вашите различни потреби. Најдобар подарок на вашето семејство и пријател на роденденот, Божиќ, Денот на вineубените или празник итн. Нема да жалам за инвестирање во висококвалитетни бендови за вашите часовници. И ќе добиете многу комплименти за групата. ? Бендот е многу мек и удобен, погоден за секојдневно носење без кршење, бојата е добра, а услужниот живот е долг. ? ? ★ (Само опсези за замена : Fitbit Versa 3/4 и Fitbit Sense/Sense 2 Smart Watch не е вклучен). ? 【Големина на зглобот】-Овој прилагодлив опсег одговара на зглобот 15,5-19см (6,1 инчи-7,48 инчи). Ве молиме kindубезно измерете го зглобот пред купувањето. Getе добиете извонредно искуство за носење. ❤ 【Карактеристики】-стабилно и уникатно. Бендот комбинира печатен шема за печатење на најновиот дизајн за да ја покаже вашата убавина префектура, Mutiple Colors ги задоволува вашите различни потреби. Најдобар подарок на вашето семејство и пријател на роденденот, Божиќ, Денот на вineубените или празник итн. Нема да жалам за инвестирање во висококвалитетни бендови за вашите часовници. И ќе добиете многу комплименти за групата. ? Бендот е многу мек и удобен, погоден за секојдневно носење без кршење, бојата е добра, а услужниот живот е долг. ? Зошто да не изберете нас? Vozehui е врвен снабдувач специјализиран за Smart Watch Band, Watch Protective Case и Watch Screen Protective Film. Имаме своја фабрика да ги произведуваме, така што нашите клиенти можат да уживаат во подобрата цена и висок квалитет за нивниот додаток за паметни часовници. За услугите по продажбата, секогаш кога имате проблеми со нашите производи, ве молиме contactубезно контактирајте не преку порака. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа со нашето решение за вас. Спецификација : ● Име : Верса 3 опсег ● Тежина : 20g/0.

Поврзани производи..