• Свеж
Библиски стих Мотивационен цитат врамен дрво знак Христос Господ се воскресна денес дрво врамени знаци Фарма куќа Декор за домашен знак за домашна канцеларија спа
zoom_in

Библиски стих Мотивационен цитат врамен дрво знак Христос Господ се воскресна денес дрво врамени знаци Фарма куќа Декор за домашен

DEN 607.84

Стока
check Во продавницата

Големина : 20x16in Постојат куки на задниот дел од дрвениот знак за лесно бесење. Референтна картичка во боја на границата (Слика 7). Стандардна главна боја на слика. Материјал : Дрво. Рамката не само што е подобар изглед, туку делува и како засилување и не е лесно да се пробие. Сцени : Можете да ја користите дрвената закачалка како декорација, да ја обесувате на wallидот во дневната соба, спалната соба, просторијата за перење, бањата, кујната, кафето, канцеларијата или да застанете на масата. Користете : Забавниот дизајн на знакот додава допир на карактеристична боја на декор за дома, и тоа прави практичен и внимателен подарок. Може да се користи како Божиќна Денот на благодарноста на Денот на вineубените, венчавка Велигденска Ноќта на вештерките, роденден, Домаќин, Домаќин, пензиониран подарок за пензионирање за родители, loversубовници, пријатели и колеги. Прилагодена услуга : Поддршка за прилагодување, контактирајте ме за да ја информирам прилагодената содржина откако ќе поставите нарачка. Сите други прашања ве молиме контактирајте ме. ● Материјал : дрво. ● Додатоци : Пред-инсталирани куки на задниот дел. ● Рамка : Класичната боја е карбонизирана. Може да се изберат и бои во картичката во боја. 【Декоративен】 Рамниот знак е повеќе текстуриран и повеќе ретро. Може да оди со кој било стил на украсување на куќата.

Поврзани производи..