• Свеж
Inuboxes Dashboard Dash Board Cover Mat Mat Pad Carpet Не-лизгачки обичај компатибилен со Hyundai Sonata 2011 2012 2013 2014 2014 Sonata 8 Protector Sunshield
zoom_in

Inuboxes Dashboard Dash Board Cover Mat Mat Pad Carpet Не-лизгачки обичај компатибилен со Hyundai Sonata 2011 2012 2013 2014 2014 Sonata 8 Protector

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

2014 Hyundai Sonata 2013 Hyundai Sonata. 2012 Hyundai Sonata. 2011 Hyundai Sonata.Даша табла за капакот на капакот е врвен материјал за покривање на таблата.Даш мат тепих го подобруваат возењето во сончеви области затоа што тие го минимизираат. Светла рефлексии, спречувајќи опасен сјај.Carpet исто така додава топол и добредојден изглед на вашиот ентериер. Mat Мет на таблата за покривање на таблата ја штити површината на цртичката од ултравиолетовите зраци. - Може да ги покрие флеките и несовршеностите на старите табла, исто така, помага да се намали опасниот сјај на шофершајбната, да се задржат ентериерите поладни во текот на летото и потопло во зима. Отворена е воздушна дупка на оригиналниот автомобил, што е повеќе координирано и интегрирано со вашиот автомобил. Анти-лизгачки силикон, нема потреба да се лепите. Нашата обвивка за цртичка е надградена верзија која не мора да се прикачува преку Velcro.it е многу лесен за инсталирање. Направено од полиестерска ткаенина, извори од рециклирани шишиња, нашиот капак за тепих ја штити вашата цртичка од штетни УВ зраци и крие флеки за чист изглед. Компатибилен со : .

Поврзани производи..