• Свеж
Sanwa Supply LCD-IPAD6 LCD заштитен анти-рефлективен филм за iPad Air 2
zoom_in

Sanwa Supply LCD-IPAD6 LCD заштитен анти-рефлективен филм за iPad Air 2

DEN 372.96

Стока
check Во продавницата

Рефлексивност : 2,02% Пренесување : 90%. УВ заштита : 99,9%. Цврстина на површината : 2 - 3 H. Рефлексивност : 2,02%. Пренесување : 90%. УВ заштита : 99,9%. Цврстина на површината : 2 - 3 H. Анти -сјај филм за заштита на екранот 2 на екранот.

Поврзани производи..