• Свеж
ЕК Успех на налепници на бранови на бутик на olоли - ноќта пред тоа
zoom_in

ЕК Успех на налепници на бранови на бутик на olоли - ноќта пред тоа

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Вклучува 1 налепница Вклучува 1 налепница. Налепниците на бранови на титулата бутик се димензионални и мултимедијални наслови на лепило со индивидуални букви што овозможуваат флексибилност за насловите да бидат поставени вертикално, хоризонтално, дијагонално, па дури и да се шират на страница. Направено од метал, жица, хартија, дрво, песок и школки, тексас и многу повеќе!.

Поврзани производи..