• Свеж
Maxliner 2-ри ред Греј подот сет компатибилен со 2009-2017 Chevy Traverse/2008-2017 Buick Enclave/07-10 Saturn Outlook/2007- GMC Acadia/2017 GMC Acadia LMTD
zoom_in

Maxliner 2-ри ред Греј подот сет компатибилен со 2009-2017 Chevy Traverse/2008-2017 Buick Enclave/07-10 Saturn Outlook/2007- GMC Acadia/2017

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Компатибилен со 2009-2017 Chevrolet Traverse/2008-2017 Buick Enclave/2007-2010 Saturn Outlook/2007-2016 GMC Acadia/2017 GMC Acadia Limited (Стариот стил на тело) (места за корпи од 2 редови) Целокупната заштита на времето-овие подни облоги нудат заштита од сите временски услови, дамки од сите елементи, вклучувајќи снег, кал, песок и солена вода. Custom Fit - Подигната усна и прилагодениот дизајн изграден со употреба на иновативна технологија за скенирање на возила обезбедува совршено вклопување за да го заштитите подот на тепихот на вашето возило од времето, излевањето и сите хаос. Лесно за чистење - овие душеци се лесни за чистење со отпуштање или чистење на самото место со влажна крпа со употреба на сапун и вода. Подобрете го целокупниот изглед на ентериерот на вашиот автомобил со нашиот текстуриран, лизгачки, елегантен дизајн. Еко-пријателски-Нашата 100% заштита од мирис е направена со употреба на 100% рециклирана пластична пушка и мешавина од полиетилен. Компатибилен со 2009-2017 Chevrolet Traverse/2008-2017 Buick Enclave/2007-2010 Saturn Outlook/2007-2016 GMC Acadia/2017 GMC Acadia Limited (Стариот стил на тело) (места за корпи од 2 редови). Целокупната заштита на времето-овие подни облоги нудат заштита од сите временски услови, дамки од сите елементи, вклучувајќи снег, кал, песок и солена вода. Custom Fit - Подигната усна и прилагодениот дизајн изграден со употреба на иновативна технологија за скенирање на возила обезбедува совршено вклопување за да го заштитите подот на тепихот на вашето возило од времето, излевањето и сите хаос. Лесно за чистење - овие душеци се лесни за чистење со отпуштање или чистење на самото место со влажна крпа со употреба на сапун и вода. Подобрете го целокупниот изглед на ентериерот на вашиот автомобил со нашиот текстуриран, лизгачки, елегантен дизајн. Еко-пријателски-Нашата 100% заштита од мирис е направена со употреба на 100% рециклирана пластична пушка и мешавина од полиетилен.

Поврзани производи..