• Свеж
4x целосен легура предниот дел од задниот шок за Лоси 1-16 мини-б 1-18 мини-t 2wd делови за надградба
zoom_in

4x целосен легура предниот дел од задниот шок за Лоси 1-16 мини-б 1-18 мини-t 2wd делови за надградба

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Компатибилен со : Losi 1-16 Mini-B 1-18 Mini-T 2 WD, LOS01016 LOS01015 LOS01025 LOS01019 ; Замена на фабрички делови# LOS213000, LOS213001, предни и задни шокови;. Лесниот материјал за легура на алуминиум е издржлив и ги подобрува целокупните перформанси на шоковите ;. Покрај одличниот изглед, алуминиумската легура нема да флексира онолку колку што е пластика под стрес или за време на високи температури на околината ;. Брза испорака, задоволителна услуга. Компатибилен со : Losi 1-16 Mini-B 1-18 Mini-T 2 WD, LOS01016 LOS01015 LOS01025 LOS01019 ;. Замена на фабрички делови# LOS213000, LOS213001, предни и задни шокови;. Лесниот материјал за легура на алуминиум е издржлив и ги подобрува целокупните перформанси на шоковите ;. Покрај одличниот изглед, алуминиумската легура нема да флексира онолку колку што е пластика под стрес или за време на високи температури на околината ;. Брза испорака, задоволителна услуга. Карактеристики : Замена на делови# LOS213000, LOS213001; Тврда анодизирана боја, ЦПУ машинирана PTFE-обложена со зацврстена легура 6061-T6; Лесниот материјал за легура на алуминиум е издржлив и ги подобрува целокупните перформанси на амортизерот; Покрај одличниот изглед, алуминиумската легура нема да флексира онолку колку што е пластика под стрес или за време на високи температури на околината; Овие надградби за вашето возило во Лоси се изработени од висококвалитетен алуминиум, кој и ја зголемува издржливоста и овозможуваат попрецизна суспензија; Целосен тип на алуминиумска легура, тип на полнење со масло, прилагодлив на пролет.

Поврзани производи..