• Свеж
Runhomal Девојки девојчиња танцуваат спортски облека за култури, врвови за јога хеланки панталони гимнастика леотарски џогер сетови
zoom_in

Runhomal Девојки девојчиња танцуваат спортски облека за култури, врвови за јога хеланки панталони гимнастика леотарски џогер сетови

DEN 198.24

Стока
check Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Девојки околу буквите без ракави на вратот, печатете ги еластичните панталони за панталони за отпечатоци од половината. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Еластичното полите спречува отскокнување и возење нагоре. Печатени панталони со еластична лента за половината за лесно носење. Направено од ткаенина пријателска за кожа, мека, добра истегната, удобна и дише за носење. Погодно за секојдневно носење, секојдневно носење дома, игра за игра, јога, пилатес, танц, џогирање, фитнес, итн. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Девојки околу буквите без ракави на вратот, печатете ги еластичните панталони за панталони за отпечатоци од половината. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Еластичното полите спречува отскокнување и возење нагоре. Печатени панталони со еластична лента за половината за лесно носење. Направено од ткаенина пријателска за кожа, мека, добра истегната, удобна и дише за носење. Погодно за секојдневно носење, секојдневно носење дома, игра за игра, јога, пилатес, танц, џогирање, фитнес, итн. Сет вклучуваат : 1 PC девојки Топ, 1 парчиња панталони Состојба : Сосема нов материјал : Полиестерска ознака бр .

Поврзани производи..