• Свеж
Осни 8 парчиња Благодарност На Наставникот Држачи За Тенџере Отпорни На Топлина Држачи За Ракавици За Микробранова Печка Со Рачен Џеб Висечка Јамка Машина За Перењ
zoom_in

Осни 8 парчиња Благодарност На Наставникот Држачи За Тенџере Отпорни На Топлина Држачи За Ракавици За Микробранова Печка Со Рачен

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Благодарност на наставникот Комплет Држачи За Тенџере : пакетот вклучува 8 слатки држачи за тенџере во четири бои, зелена, црвена, жолта и сина Држачот за тенџере е дизајниран со џебови и повлечете јазичиња со смешни цитати отпечатени на неа. Достапни се обилни и софистицирани дизајни за задоволување на потребите за кујна и потребите за замена. Отпорен на топлина И Издржлив : Секој од нашите држачи за тенџере е изработен од висококвалитетни материјали и може безбедно да се отстрани од решетки, печки од леано железо и садови за фонду. Не се лизга, отпорен на топлина, перат, не-кршливи, и еднократно. Пренослив Дизајн : држачот за тенџере е дизајниран со џебови од едната страна, така што ќе можете да го користите како ракавица за рерна или да го закачите за чување лажици и вилушки. Држачите за тенџере може да се стават и под топла храна за отпорност на топлина. Исто така, постои висечка јамка за да можете лесно да висат. Идеален ПОДАРОК : овие белезници за рерна имаат прекрасно печатени фонтови кои совршено одговараат на темата за подароци на наставникот, го прават готвењето забавно и додаваат празничен шмек. Овие слатки држачи за тенџере се совршени за специјален подарок За Денот На Благодарноста На Наставниците, денот На Училиштето, Денот на Наставникот На Крајот на Годината или роденденот на секој наставник.

Поврзани производи..