• Свеж
Монитор за Монитор со Прилагодлива Камера SmallRig со Стегач НА НАТО ЗА DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / rs 3 Pro / RS 3 Mini-3026
zoom_in

Монитор за Монитор со Прилагодлива Камера SmallRig со Стегач НА НАТО ЗА DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / rs 3 Pro / RS 3 Mini-3026

DEN 702.40

Стока
check Во продавницата

Дизајниран ЗА СТАБИЛИЗАТОР DJI RS 2/RSC 2 Обилни опции за монтирање за прикачување монитор, акциона камера и приемник за звук итн. Мониторот може да се прилагоди со агол на навалување од околу 165° и може да се запре под кој било агол без алатки. Изградба-во 1/4 " -20 навој дупки, двојна ладна чевли. Стеги на секоја страна ОД РС 2 И РСЦ 2 преку БРЗО ослободување нато стегач со анти-отстранување обетка. Мат површината совршено се совпаѓа со индустрискиот дизајн на стабилизаторот. 1 х Монитор монтирање. ● За DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / rs 3 Pro/ rs 3 mini®Millrig Monitor Mount 3026 е специјално дизајниран ЗА DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / rs 3 Pro/ RS 3 mini gimbal. Овој држач е дизајниран за додавање додатоци од двете страни на стабилизаторот, како што се мониторот, светлината, приемникот за звук, безжичниот уред, акционата камера итн. ●ЦВРСТО ЗАКЛУЧУВАЊЕ®монтажата на мониторот може да се инсталира на двете страни на стабилизаторот со брзо ослободување нато стегач и има анти-отстранување обетка за заштита на вашите уреди од паѓање. ●ОПСЕГ на НАВАЛУВАЊЕ од 165° qmallrig 3026 е прилагодлив за 165° и може да се запре под кој било агол без алатки. Со својата компактна структура и конзистентен дизајн одговара ЗА DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / rs 3 Pro/ RS 3 mini, тоа е совршено совпаѓање со стабилизаторот. ●ПОВЕЌЕ ОПЦИИ за МОНТИРАЊЕ ● има две дупки со навој од 1/4"-20 на врвот на држачот на мониторот и една дупка со навој од 1/4 на страната на неа, која може да се закачи Со Магична Рака 2163 за акциона камера или други апаратури. На горниот и долниот дел од него, има една ладна држач за чевли што може да се закачи со приемник за звук, микрофон, светлина итн.

Поврзани производи..