• Свеж
КОЗМЕТИЧКИ Директен Брич | Професионален Берберски Брич за мажи со 100 Сечила Со Еден Раб | Брич Со Исправен Раб │дизајн на лизгање
zoom_in

КОЗМЕТИЧКИ Директен Брич | Професионален Берберски Брич за мажи со 100 Сечила Со Еден Раб | Брич Со Исправен Раб │дизајн на лизгање

DEN 1439.84

Стока
check Во продавницата

Ви помага да добиете чисто и мазно бричење Идеален избор за бричење и дотерување во салони и дома. Најдобро за лична и професионална употреба. 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОТПОРЕН на 'рѓа : Нашиот брич со Лизгање со прав раб е изработен од нерѓосувачки Челик со врвен квалитет со Дрвена Рачка Од Роза и сечило обложено со црн прав за висок Стандарден финиш, гарантирано никогаш да не' рѓосува или оцрнува. ERGОНОМСКИ И ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Нашиот Машки Розов Дрвен брич за лизгање со врвна Дрвена рачка овозможува полесно држење и маневрирање, заштедува непријатност, давајќи сигурна свилена, мазна и совршена бричење. Засекот на палецот на неговото рамо ја подобрува контролата спречувајќи го лизгањето на бричот додека се бричи. МАЗЕН И УДОБЕН ЗАФАТ : пропорционалното сечило на нашиот Берберски брич со Црна капа и класична скала за сечење помага да се одржат движењата и притисокот стабилни додека се бричите. Така, спречува напрегање на зглобот и обезбедува сечење бричење, совршено ивица и чисти остри линии околу страните на линијата на косата. СО ПАКЕТ ОД 100 ВРВНИ СЕЧИЛА : Нашиот Розов Дрвен брич за Лизгање доаѓа со 100 Сечила. Секое од овие 100 прави сечила ви дава многу блиско бричење не оставајќи несакани влакна да ја иритираат вашата кожа што може да предизвика алергија.

Поврзани производи..