• Свеж
Мали Заоблени Ножици За Веѓи Нерѓосувачки Челик За Жени Екстензии За Убавина За Трепки Обликување На Влакна На Лицето Мали Ножици Мустаќи брада нос коса тример За ?
zoom_in

Мали Заоблени Ножици За Веѓи Нерѓосувачки Челик За Жени Екстензии За Убавина За Трепки Обликување На Влакна На Лицето Мали Ножици Мустаќи

DEN 72.00

Стока
check Во продавницата

Закривен Остар Нож мали закривени ножици за веѓи Екстензии на трепките Обликување, Издржливи, Остри, ултра тенки, прецизни сечила обезбедуваат подобра точност. Мали ножици за Веѓи со Ergономски дизајн и остри, Толку лесни за намалување на екстензии на веѓите. Закривени ножици за веѓи за жени, Динамични Ножици за Убавина за Секоја Потреба. Мини Ножици За Веѓи, Професионален Прецизен Тример Алатка За Отстранување На Влакна На Трепките На Веѓите. Мали ножици за шминка за веѓи - Употреба-за сечење нокти - за средување на веѓите с - за обликување на лажни трепки - за средување на брадата - до тример за коса на носот-за средување на мустаќите,тример за коса на носот сечење ножици за убавина за мажи жени.

Поврзани производи..