• Свеж
Шик Кватро Титаниум Жилет Полнење За Мажи 16 Касети
zoom_in

Шик Кватро Титаниум Жилет Полнење За Мажи 16 Касети

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Титаниум Обложени Ножеви за помалку иритација Лента за кондиционирање Со Алое и витамин Е за исклучително лизгање. 4 Ножеви со титаниум сечилото слој систем. Лента за подмачкување пред сечилата за дополнителна удобност. Подгответе Лента за истегнување на кожата. Информации на производителот На Пакетот : Сечила Обложени Со Титаниум за помалку Иритација Лента За Кондиционирање Со Алое и витамин Е за исклучително лизгање 4 Сечила со систем За подмачкување на системот За обложување на титаниумско сечило Пред сечилата за дополнителна Удобност Подгответе Лента За истегнување На кожата Сите Касети Кватро одговараат на сите Жилети Кватро. Гаранција за изведба : Шик Кватро е безусловно загарантиран. Ако сте незадоволни, јавете се на 1-800-Бричење, А Шик ќе го замени бесплатно или ќе ви ја врати целосната куповна цена.

Поврзани производи..