• Свеж
К Алатка Меѓународниот 21 Парче 1/4 во. Погон Метрички 6-Точка Хром Приклучок Сет KTI26000
zoom_in

К Алатка Меѓународниот 21 Парче 1/4 во. Погон Метрички 6-Точка Хром Приклучок Сет KTI26000

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Произведен од хром ванадиум челик за цврстина и издржливост Хромираната завршница се спротивставува на ' рѓа и корозија. Прескокнувачот со копче има свиткана рачка за дополнително држење. Вклучува 9 кратки приклучоци од 4 мм до 11 мм, 7 длабоки приклучоци од 5,5 мм до 11 мм, крцкалка со копче, универзален спој, 2 инчи. и 4 во екстензии и фабрика. Ова е сет за приклучок од 6 точки. К Алатка Меѓународниот Метрички Приклучок е направен од хром ванадиум челик кој обезбедува долготрајна издржливост. Тој е термички обработен и е спакуван во метална кутија.

Поврзани производи..