• Свеж
Титаниум Тешки Клучеви Карабинер, ЕДЦ Клуч Клип Анти-Изгубени Брзо Ослободен Ранец Кука
zoom_in

Титаниум Тешки Клучеви Карабинер, ЕДЦ Клуч Клип Анти-Изгубени Брзо Ослободен Ранец Кука

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Висококвалитетен титаниум : изработен од висококвалитетен материјал од легура на титаниум, висока јачина, отпорност на корозија, отпорност на висока температура, не е лесен за деформација и издржлив Ултра лесен : половина полесен од нерѓосувачки челик, дизајн на пружински клип, брзо ослободување, нема да донесе дополнителна тежина или волумен на вашиот приврзок за клучеви. Мал и удобен : со прстен за клучеви, можете да ја организирате вашата куќа, клучеви од автомобил, алатки ЗА ЕДЦ и лесно да ги закачите во ременот или џебот. Повеќенаменски : овој мини карабин е многу погоден за планинарење, кампување на отворено, патување или секојдневна употреба. Големина : Тежина : 10 грама. Дебелина : 4,5 мм.

Поврзани производи..