• Свеж
Виманли Патување Козметичка Торба Мекеуп Торба За Перење Со Патент Организатор Пренослив Со Рачка Торба За Складирање Со Огледало За Жени И Девојки Подароци
zoom_in

Виманли Патување Козметичка Торба Мекеуп Торба За Перење Со Патент Организатор Пренослив Со Рачка Торба За Складирање Со Огледало

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Q Гаранција За автентичност : Вистински овластени производи, брза испорака во рок од 48 часа ●Висококвалитетна ткаенина● : козметичката кеса е изработена од висококвалитетна ткаенина, внатрешноста на производот е обложена со висококвалитетно, двонасочно затворање на патент, а горната рачка е лесна за носење. ®Пренослив За патување : удобната горна рачка на оваа козметичка кеса ви овозможува лесно да ја носите во движење, мала тежина, но цврста и голема големина, да ги чувате сите ваши тоалети и items предмети за патување. €Голем капацитет : Доволно простор за складирање на сите тоалети со големина на патување и дневни потреби за шминка, како што се лосион, подлога, маскара, сенка за очи, компактен прав, кармин, четки за шминка итн. Постојат мрежести џебови околу внатрешноста на козметичката кеса, која може Фиксен производ. На врвот на козметичката кеса има и независен прстен за четка за шминка, кој може да ја поправи четката за шминка. ●Совршен Подарок} : може да се даде како подарок на пријателите и сестрите, може да биде првиот избор како подарок На Денот на Вљубените, Денот на Мајките, Божиќ, роденденски подароци или како подарок за деверуша. Козметичка торба со голем капацитет, изработена од висококвалитетни ткаенини, фина изработка, патент со патент за глава на мачка.

Поврзани производи..