• Свеж
8gb Класа 10 Microsdhc Тим Со Голема Брзина 20mb / Сек Мемориска Картичка. Пламнал Брза Картичка ЗА lg muzig LX570 бран AX380 телефон. Вклучен Е БЕСПЛАТЕН УСБ-Адаптер со Голема Брзина.
zoom_in

8gb Класа 10 Microsdhc Тим Со Голема Брзина 20mb / Сек Мемориска Картичка. Пламнал Брза Картичка ЗА lg muzig LX570 бран AX380

DEN 163.20

Стока
check Во продавницата

8gb Micro SDHC Класа 10 во согласност Вграден Код За Корекција На Грешки (ECC) за откривање и исправување на грешките во преносот. Поддржува Заштита На Содржината за Медиуми За Снимање (КПРМ). Поддржува режими на автоматско подготвување, исклучување и спиење. Во согласност со безбедна дигитална Музичка иницијатива (сдми) барања за пренослив уред.

Поврзани производи..