• Свеж
Хбзгтлад 2020 Нови 3 пара природни лажни трепки лажни трепки долга шминка 3д трепки од визон продолжување на трепките трепки од визон за убавина
zoom_in

Хбзгтлад 2020 Нови 3 пара природни лажни трепки лажни трепки долга шминка 3д трепки од визон продолжување на трепките трепки од

DEN 122.08

Стока
check Во продавницата

1 Висок квалитет : 25мм визон трепки изработени од влакна, супер долг и голем капацитет, природен и динамичен луксузен изглед, живописен, шармантен и сјаен. Уникатен дизајн : најмодерни лажни трепки ОД 5д визон, со лесен и мек ефект на трепките, еднократно, удобно, меко и хипоалергично. 100% рачно изработени.Драматичен изглед : трепките од визон од 25 мм се густи и густи и имаат повеќе слоеви трепки, давајќи им на вашите очи неверојатен и драматичен изглед. Лесна за употреба еластична лента. Секоја прилика : мултифункционална апликација. Може да биде широко користен во секоја пригода, особено забави, фотографии, свадби, ноќен живот, празнични забави, патувања, селфи фотографии, секојдневна употреба итн. Пакување : 3 пара пакување. Трговијата на големо е добредојдена.

Поврзани производи..