• Свеж
Фастрак 2 Пиво Коцки
zoom_in

Фастрак 2 Пиво Коцки

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

ИСЦЕДЕТЕ И ИСУШЕТЕ : Конечно алтернатива на дрвото за сушење шишиња! Послужавникот Fast Rack е совршен за до 24 стандардни шишиња пиво, 12 бомбардери/Белгиски шишиња или 12 шишиња Вино совршено се вклопуваат со решетката За сушење Шишиња Fast Rack24 ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : послужавникот За сушење шишиња Fast Rack е безбеден за да влезете во машината за миење садови по употреба. За разлика од другите системи за сушење шишиња, лесно се распаѓаме и се вклопуваме во машина за миење садови без никакви проблеми. ВЕРУВАЈТЕ ИМ НА НАШИТЕ ДОДАТОЦИ за ФЕРМЕНТАЦИЈА : Многу од нашите производи За Конусен ферментатор За Брзо Ферментирање се дизајнирани да работат едни со други. Верувајте Во Брзото Ферментирање со сите потреби на вашиот комплет за домашна подготовка. РЕШЕТКАТА И МАГАЦИНОТ : Неколку целосни лавици за сушење шишиња Со Шишиња може да се наредат една врз друга до 5 високи за практично складирање во внатрешноста на садот за Шишиња Со Шишиња. Колку повеќе магацинот, толку посигурен добива! Обидете се да го направите тоа со типично дрво за сушење шишиња!. СОБЕРЕТЕ и ЧУВАЈТЕ : чувајте ги празните шишиња организирани, безбедно складирани и надвор од вашиот пат подготвени за следната серија од вашиот комплет за домашна подготовка. Fast Rack се најдобриот систем за одводнување, складирање и складирање шишиња со различни големини.

Поврзани производи..