• Свеж
Фитини Торба За Шминка Пеперутки Патуваат Мала Пренослива Торбичка За Организатор На Козметика За Жени Девојки Патент Водоотпорна Спојка Тоалет Чанта За Складира
zoom_in

Фитини Торба За Шминка Пеперутки Патуваат Мала Пренослива Торбичка За Организатор На Козметика За Жени Девојки Патент Водоотпорна Спојка Тоалет

DEN 995.20

Стока
check Во продавницата

Издржлив Материјал : отпорен на Гребење/издржлив/водоотпорен мек полиестерски материјал,со елегантен дизајн го штити вашиот предмет од гребнатини, прашина и случајно испуштање Дизајн На кнедли : СО шема НА ПЕПЕРУТКИ СО 3д печатење, специјално дизајн на кнедли за да ви даде уникатен стил, кој е совршен подарок за љубителите на пеперутки. Лесен и пренослив.Лесно се вклопува во вашата чанта или ранец. Мултифункционална Торба За Шминка : Не Е само торба за шминка за држење четки за шминка,кармин,моливи за веѓи,крема за сончање,маскара,виткање трепки,воздушно перниче,пудра,лак за нокти и сл;Туку и канцелариски чанти,организатор на канцеларија,патна торба или секојдневна употреба.Кога ќе излезете, можете да ги ставите клучевите,картичката,монетите/готовината во неа. Неверојатни Подароци : тоа е добар избор за подарок Кога Божиќ,Ноќта на Вештерките,Велигден,Роденден,Училишен ден или други фестивали и забави за вашата сопруга,ќерка или пријатели,ќе и приредите поинакво изненадување.

Поврзани производи..