• Свеж
Софи &засилувач; Ко. Бришење, Еднократно И Водоотпорно Опремено Покривање На Креветот За Трепки, Постелнина За Масажа Во Спа Салон, Топер За Кревети Од Веганска Кожа
zoom_in

Софи &засилувач; Ко. Бришење, Еднократно И Водоотпорно Опремено Покривање На Креветот За Трепки, Постелнина За Масажа Во Спа Салон, Топер За Кревети

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Софи Постелнината за Маса е создадена специјално за да им помогне на професионалците за убавина во почитувањето на највисоките стандарди за безбедност и санитација во индустријата за убавина, а сето тоа истовремено ја одржува благодарноста за софистицираната salетика на салонот Нашите вградени постелнина за маса се направени од врвна мешавина од полиестер и спандекс со непорозна, веганска кожна горна плоча отпорна на масло и вода, за леснотија и способност за брзо и ефикасно дезинфекција помеѓу клиентите. [ФУНКЦИОНАЛНОСТ] нема повеќе капаци за еднократна употреба! Минимизирајте го отпадот со оваа постелнина отпорна на вода, отпорна на масло, што може да се избрише. Непорозниот материјал овозможува брзо време на сушење од 2-3 минути помеѓу чистењата, така што вашата маса е подготвена за вашиот следен клиент кога сте. [КВАЛИТЕТ] прекрасно текстурираниот вегански кожен панел е изработен од супериорен стп винил. Овој богат црн премиум лен е направен од висококвалитетна мешавина од полиестер/спандекс. На 200гсм, оваа мешавина е густа и издржлива за да го задржи својот елегантен изглед дури и додека се протега за да одговара на вашата маса. Постелнината За Маса Софи е издржлива, удобна и лесна за чистење. [ДИЗАЈН] Одговара на големината на табелата до : 74 "L x 31" W Или Стандардна табела 6ft. Непорозен вегански панел големина : 74 во x 30in. Ве молиме имајте предвид дека спандекс материјалот ќе се протега дозволувајќи постелнината да се вклопи цврсто на повеќето маси од 6 стапки, исто така овозможувајќи прилагодувања во висината на масата. Дизајнот исто така вклучува : сечење На Ногата што овозможува седечкиот професионалец да седи ergономски. Компатибилен со затоплување на масата. Добро се вклопува со горниот дел од перничето за маса. [УПАТСТВА ЗА НЕГА] Постелнината може да се пере во машина. Ставете внатре кон надвор, со благ детергент на деликатно поставување. Закачете се да се исуши. Немојте да се исушите. *Брчките кои се присутни во веганскиот кожен материјал од преклопено складирање, природно ќе се ослободат со текот на времето.

Поврзани производи..