• Свеж
Канагер Виси Апсорбер На Влага, Јасмин Календула Влага Влага Десикант Виси Торба,Одвлажнувач Торба Виси Плакарот Одвлажнувач Кеси, Влага Апсорбира 12.5 мл
zoom_in

Канагер Виси Апсорбер На Влага, Јасмин Календула Влага Влага Десикант Виси Торба,Одвлажнувач Торба Виси Плакарот Одвлажнувач

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Висечката кеса за апсорпција на влага може ефикасно да ја апсорбира вишокот на влага во воздухот, да го елиминира необичниот мирис како освежувач на воздухот и да го одржува воздухот свеж на местото, Јасмин Невен Кесата за одвлажнување на канагер може директно да ја испушти собраната влага во проѕирната кеса за собирање и може јасно да ја набудува состојбата на одвлажнување во секое време за да создаде најдобра средина за влажност. Повеќенаменскиот дизајн на висечка торба е многу погоден за семејства и затворени простори, како што се плакари, алишта, чамци, подруми или плакари ЗА Р., за да се реши проблемот со влагата на овие места. Кога се користи, треба само да се закачи во потребната област, а доволно простор треба да биде резервиран за циркулација на воздухот. Кристалите постепено ќе се топат и ќе се соберат заедно. Откако конечно се целосно растворени, вишокот вода паѓа во торбата за собирање. Само отфрлете и заменете. Канагер мирис апсорбер на влага со процес на физичко одвлажнување нема загадување на животната средина.

Поврзани производи..