• Свеж
Пума Машки Ромски Основни Патики
zoom_in

Пума Машки Ромски Основни Патики

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

кожа-и-синтетички Произведено во САД или Увезено. Патики инспирирани од ретро со Потписни Ленти на страните и преклопување На прстите. Амортизиран среден ѓон со поддршка на лакот. Пила влечење надворешен ѓон. ПУМА служи лежерна ретро класика со оваа елегантна патика. Пума е глобален атлетски бренд кој успешно ги спојува влијанијата од спортот, начинот на живот и модата. Уникатната индустриска перспектива на ПУМА обезбедува неочекувано обувки, облека и додатоци за спортски начин на живот, преку технички иновации и револуционерен дизајн.

Поврзани производи..