• Свеж
CEEPOW 4 Пакет E0202 Powerspeed Пред Моторни Филтри погодни За Еурека NEU182A, NEU181, NEU182B, NEU188A, NEU192A, NEU180, NEU182, NEU186, NEU188, NEU190, NEU1982, NEU180B, NEU202 Лесен Вакуум Без Вреќи
zoom_in

CEEPOW 4 Пакет E0202 Powerspeed Пред Моторни Филтри погодни За Еурека NEU182A, NEU181, NEU182B, NEU188A, NEU192A, NEU180, NEU182, NEU186,

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Вакуум филтри одговара за еурека пауерспед вакуум НЕУ182А, НОЈ181, НОЈ182Б, НОЈ188А, НОЈ192А, НОЈ180, НОЈ180Ц, НОЈ182, НОЈ202, НОЈ12ЦТ, НЕУ186, НЕУ188, НЕУ190, НОЈ1982, Дел Е0202 Овие вакуумски замени за филтер за брзина на моќност За еурека неу182а се инсталираат лесно и брзо за неколку минути и прават поинаку одеднаш. Редовно заменувајте ги или чистете ги филтрите е0202 за еурека може да помогне да се спречи вакуумот На Еурека од губење на вшмукување. Филтерот со висока пена neu182a отстранува 99,97% од прашината, чадот и другата нечистотија во воздухот што го дишете ефикасно. 30 дена парите назад, 24 часа онлајн услуга. Секое прашање за нашите вакуумски делови за еурека, ве молиме слободно контактирајте не.

Поврзани производи..