• Свеж
Белег Кикирики Банда Безжичен Бенд Божиќ Светлина Шоу
zoom_in

Белег Кикирики Банда Безжичен Бенд Божиќ Светлина Шоу

DEN 286.40

Стока
check Во продавницата

5 Парче Одмор Кикирики безжично поврзани звук и светлина во собата Карактеристики Чарли, Снупи, Луси, Вудсток, Линус. Батеријата работи. Поврзете се со другиот лик во сетот за да имате звучно, светло и музичко шоу.

Поврзани производи..