• Свеж
Мхбаохенг Мини Вакуумска Пумпа Без Масло Микро Висок Негативен Притисок Вшмукување Дијафрагма Воздушна Пумпа За Гас Мотор Со Двојна Глава 1,8-4,2 Л/мин
zoom_in

Мхбаохенг Мини Вакуумска Пумпа Без Масло Микро Висок Негативен Притисок Вшмукување Дијафрагма Воздушна Пумпа За Гас Мотор Со Двојна

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Масло-помалку, без одржување Лесна инсталација, оперативна во повеќето ситуации. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија. Сериска врска како вакуумска пумпа или се користи како две вакуумски пумпи.

Поврзани производи..