• Свеж
АЈЕКС Мајка Да Биде Бебе Туш Украси, Мама Да Биде Круна И Појас Мајка Да Биде Појас Бебе Туш Момче Мама Да Биде Појас И Дијадема Во Собата За Момчиња И Девојчиња
zoom_in

АЈЕКС Мајка Да Биде Бебе Туш Украси, Мама Да Биде Круна И Појас Мајка Да Биде Појас Бебе Туш Момче Мама Да Биде Појас И Дијадема Во

DEN 1563.20

Стока
check Во продавницата

Производот Вклучува : ќе добиете мајка да биде појас и дијадема во собата Одлична мајка да биде украси за туширање за бебиња за да им покаже на сите колку сте горди и возбудени што ќе бидете мајка. Премиум Материјал : мама да биде круна е направена од легура со сјај кристал, сјајна и убава. Дијадемата блеска, привлече внимание на луѓето на забавата за туширање на вашето бебе. Два чешли се наоѓаат на двата краја на дијадемата може цврсто да ја фати косата, спречувајќи паѓање. Лесен За Употреба : Нема комплицирана потреба за склопување, заштедувајќи ви време и енергија. Без напор и убава декорација за туширање за бебиња сигурно ќе ве натераат да се истакнете на забавата. Може да се користи и како добар фото реквизит, импресионирајте ги пријателите и семејството. Внимателен Дизајн : со симпатичен отпечаток и сјајна "Мајка Да Биде" отпечатена на мајката да биде појас. Секој појас е опремен со сигурносен игла. Можете да го прилагодите за да одговара на вашата фигура. Тој е лесен, бремената дама ќе се чувствува удобно да го носи. Одличен Подарок : идеја подарок за секоја мајка да биде. Погоден за Откривање На Полот, забава За Туширање За Бебиња или фотосесија за породилно. Овие мама да биде појас и дијадема во собата ќе биде изненадување за секој кој ги примаат.

Поврзани производи..